Език: BG
Валута: BGN
  • EUR
  • BGN
  • RON
  • RUB
Вход с Facebook

Категории с падащо меню

Мини количка

Количката е празна.

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Код: GLC-LH-SMD=
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Описание

  • Производител:
  • Тегло: 0.500 кг
Цена: 1,582.13лв.
 Изпрати на приятел  Оцени продукта  Добави в списъка с желания  Сравни